Spolehlivý tým

Každá stavba je náročná a vyžaduje soustředění a nasazení  jak na straně  dodavatele tak i stavebníka.

Abyste měli dobré vzpomínky na celý průběh plánování i realizace budeme Vám skutečnými partnery v řešení problémů i koncepčních otázek.

 

STAVBA, TO JSOU PŘEDEVŠÍM LIDÉ

Při žádné jiné investici nebudete tolik v kontaktu s jejími dodavateli, jako při stavbě domu. Naše firma má několik zkušených projektantů a stavařů, kteří jsou se svým zákazníkem od první schůzky až do předání stavby. Nejsme „obchodníci a manažeři“, každý dům je pro nás osobní záležitost. Realizace staveb pro nás nezačíná kopnutím do země, ale společným setkáním architekta, investora, projekčního týmu a realizačního mistra. To je pro nás důležitý krok k preciznosti přípravy realizačního projektu a často i k nalezení významných finančních úspor.

Kvalita řemeslné práce je u dřevostaveb důležitější, než v běžném stavebnictví a my si nedovolujeme riskovat. Naši lidé jsou u nás léta a kromě jejich zručnosti si jich ceníme i pro naprostou spolehlivost. Většina našich zákazníků se o postup stavby a její detaily osobně zajímá a tak dochází k častému setkávání s našimi pracovníky. Nejvíce nás pak těší, když je zákazník spokojen nejen se stavbou samotnou ale odnáší si i dobré vzpomínky na tým, se kterým byl řadu měsíců v úzkém kontaktu.

KDO JSME

  • Mg.A. Václav Horecký - vedoucí realizační skupiny, spolumajitel. Vzděláním architekt (Vysoká škola uměleckoprůmyslová v Praze), dlouhodobá truhlářská a tesařská praxe, praxe na rekonstrukcích historických dřevěných lodí ve Stockholmu.
  • Aleš Voverka - spolumajitel
  • Mg.A. Pepa Pekelník - vedoucí realizační skupiny. Vzděláním architekt (Vysoká škola uměleckoprůmyslová v Praze), nábytkář a truhlář.
  • Jan Šimon, Nikola Popadynets, Jan Jůžek, Taras Javorivský a další - tesařské, stavební, montážní, podlahářské, sádrokartonářské a truhlářské práce.

 

stavba je kus života

Po dokončení - tým Naga s s Investorem

Po dokončení - spolu s investorem lidé z Naga a architekti ze studia Raketoplán